Bose produkuje wysokiej jakości słuchawki czy głośniki. Dostarcza też urządzenia audio do samochodów. Teraz wprowadza do oferty dwa nowe modele bezprzewodowych słuchawek dousznych – QuietComfort Earbuds i Sport Earbuds. Poznaj je!

Bose przedstawia słuchawki douszne Bose QuietComfort Earbuds oraz ich wersję sportową – Sport Earbuds.

QuietComfort Earbuds

Nowe słuchawki QuietComfort Earbuds są kolejnym krokiem w 20-letniej tradycji słuchawek QietComfort.

Każda ze słuchawek ma tylko nieco ponad 2,5 cm długości i waży 8,5 g. Mimo tego zachowują cechy swoich poprzedników z rodziny QuietComfort, wyciszając hałas dobiegający z ulicy lub maskując rozpraszające uwagę odgłosy dobiegające z sąsiedniego pokoju, biura czy mieszkania obok.

Opatentowany system redukcji szumów Bose

W QuietComfort zastosowane zostały nowe końcówki StayHear Max. Zapewniają one miękkie i komfortowe, ale dokładane uszczelnienie. Resztą zajmują się same słuchawki, które korzystają z wielu mikrofonów do wykrywania, mierzenia i wysyłania szumu do układu elektronicznego wyposażonego w zupełnie nowy algorytm.

QuietComfort Earbuds

Wraz z maleńkimi przetwornikami, system reaguje precyzyjnym, równym i przeciwstawnym sygnałem w czasie krótszym niż ułamek milisekundy. W jednej chwili brzęczenie pobliskich młynków do kawy przechodzi w szept, a ryk silników praktycznie znika.

Regulowana kontrola hałasu

Słuchawki oferują 11 poziomów kontroli hałasu. Dzięki temu możesz zdecydować, ile dźwięków, z otaczającego cię świata dopuszczasz do siebie. Preferencje możesz łatwo ustawić i zmienić je w dowolnym momencie – od pełnej „przezroczystości”, dzięki której jesteś świadomy otoczenia, po pełną redukcję szumów, która pozwala całkowicie się wyciszyć lub usłyszeć każdy najdrobniejszy szczegół prowadzonej rozmowy.

QuietComfort Triple Black

Stworzone do muzyki, filmów i rozmów telefonicznych

Podczas słuchania muzyki słuchawki nie emitują irytujących „podbić” w wybranych częstotliwościach, ale wiernie reprodukują oryginalne nagrania. Bas w twoich ulubionych utworach nie zniknie ani nie zniekształci się. Będzie bogaty i mocny niezależnie od poziomu głośności.

W przypadku filmów, wideo, wiadomości i podcastów mowa i dialogi będą naturalne, bez elektronicznego „syczenia”.

Podczas rozmów telefonicznych, słuchawki douszne oddzielą twój głos od otaczających Cię osób i podmuchów wiatru. Dzięki temu to, co powiesz, będzie bardziej zrozumiałe dla twojego rozmówcy.

QuietComfort Earbuds – bateria i kolorystyka

Nowe słuchawki douszne QuietComfort zapewniają łącznie 18 godzin słuchania6 godzin po pełnym naładowaniu i dodatkowe 12 godzin w etui ładującym.

Bose QuietComfort Earbuds Triple Black
Bose QuietComfort Earbuds Soapstone

Mają matowe wykończenie z metalicznymi i błyszczącymi akcentami oraz są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych:

  • Triple Black
  • i Soapstone.

Sport Earbuds

Słuchawki douszne Sport Earbuds, mimo tego, że są o połowę mniejsze od swoich poprzedników, zapewniają wyższą jakość dźwięku. Są zoptymalizowane pod kątem wydajności, komfortu, dopasowania, łatwości sterowania oraz trwałości i niezawodności – niezależnie od tego, czy trenujesz w domu, na siłowni czy na świeżym powietrzu.

Pozostają na miejscu niezależnie od twoich ruchów

Nowe słuchawki Sport Earbuds „blokują” się w miejscu i umożliwiają wykonywanie szerokiego wachlarza ćwiczeń bez obaw o ucisk czy drgania słuchawek.

Bose Sport Earbuds - Baltic Blue

Niezależnie od aktywności fizycznej jaką wykonujesz, słuchawki zawsze pozostają na miejscu. Co ważne, odbywa się to bez niewygodnych elementów, które trzeba wsunąć głęboko w uszy lub dodatkowych części, które trzeba owinąć wokół małżowiny usznej.

Sport Earbuds – bateria i warianty kolorystyczne

Nowe sportowe słuchawki Bose Sport Earbuds oferują do 5 godzin pracy na baterii oraz etui ładujące, które zapewnia do 10 godzin dodatkowego czasu odtwarzania.

Dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych:

  • Triple Black,
  • Baltic Blue
  • i Glacier White.
Bose Sport Earbuds

QuietComfort Earbuds i Sport Earbuds – kompatybilność, łączność i sterowanie

Słuchawki Bose QuietComfort i Sport Earbuds są zgodne z urządzeniami z systemem iOS i Android oraz VPA. Korzystają z Bluetooth 5.1, precyzyjnie umieszczonych anten i nowej metody przesyłania danych, aby zmniejszyć liczbę przerw.

Oba modele mają stopień ochrony IPX4 (są odporne na pot i wodę).

Wyposażone są w proste, dotykowe elementy sterujące dla najczęściej używanych poleceń, takich jak:

  • odtwarzanie i wstrzymywanie odtwarzania,
  • odbieranie i kończenie połączeń
  • oraz dostęp do osobistego asystenta.

Do obu modeli dołączone są zapasowe, miękkie silikonowe końcówki StayHear Max w trzech rozmiarach. W celu uzyskania dodatkowych funkcji i aktualizacji oprogramowania, oba modele słuchawek współpracują z bezpłatną aplikacją Bose Music.

Bose Music

Comments

Comments are closed.