Insta360 GO 3 to lekka kamera sportowa mniejsza od kciuka. Jednak jej możliwości są o wiele większe od jej wielkości. Dowiedz się więcej o kamerze, która łączy mobilność z wszechstronnością.

Insta360 zaprezentował właśnie nową wersję swojej małej kamery sportowej: Insta360 GO 3. Nowa kamera przenosi rejestrowanie w ruchu na nowy poziom i łączy mobilność poprzedniego modelu z niezrównaną wszechstronnością. 

Nowa kamera jest mniejsza od kciuka (jej rozmiary to 25,6 mm x 54,4 mm x 23,2 mm) i waży zaledwie 35,5 g. Jej magnetyczny korpus pozwala bez wysiłku zamontować ją w dowolnym miejscu. W zestawie z kamerą dostępny jest Action Pod.

Action Pod: obudowa, pilot i ładowarka, czyli 3 w 1

Action Pod to stacja dokująca wyposażona w odchylany ekran dotykowy o przekątnej 2,2 cala. To akcesorium pozwala nie tylko na zdalne sterowanie aparatem i przeglądanie nagrań, ale także umożliwia nagrywanie nawet przez 170 minut. Jest to możliwe dzięki temu, że Action Pod jest wyposażony w akumulator o pojemności 1 270 mAh. Action Pod łączy się z kamerą przez Bluetooth.

Insta360 GO 3 Action Pod

Action Pod charakteryzuje się wodoodpornością na poziomie IPX4 (czyli ochroną przed rozpryskującą się wodą z dowolnego kierunku), a kamera – IPX8 (czyli ochroną przed skutkami ciągłego zanurzenia w wodzie na głębokość większą niż 1 metr) do 5 metrów.

Kamera jest wyposażona w:

 • stabilizację FlowState, która pozwala nagrać stabilny materiał
 • i 360 Horizon Lock, czyli technologię poziomowania obrazu. 

Insta360 GO 3 – nowe ulepszenia, flagowa wydajność

Insta360 GO 3 w porównaniu do poprzedniego modelu wprowadziła znaczne ulepszenia. Dzięki optymalizacji oprogramowania i aktualizacji rozdzielczości do 2,7K kamera nagrywa wyraźne, żywe filmy (ich długość nie jest ograniczona), a dzięki akumulatorowi o pojemności 310 mAh kamera może nagrywać nawet 45 minut (w porównaniu do poprzedniej generacji oznacza to wzrost o 50%). 

Kamera jest wyposażona w podwójne mikrofony. Zapewniają one wyraźniejszy dźwięk niż jej poprzednia generacja. Aktualizacja przynosi także funkcję Voice Control 2.0, która pozwala na pełną obsługę Insta360 GO 3 bez użycia rąk.

Dostępne są również nowe tryby nagrywania, a wśród nich:

 • Pre-recording,
 • Loop Recording
 • Timed Capture (dzięki tej funkcji wystarczy zaplanować włączenie GO 3, żeby rozpocząć nagrywanie o określonej godzinie),
 • Quick Capture, pozwala on na rozpoczęcie nagrywania jednym przyciskiem, nawet wtedy, kiedy kamera jest wyłączona.

Wiele możliwości dzięki ekosystemowi GO 3

Insta360 GO 3 to nie tylko kamera. Do dyspozycji użytkownika jest także aplikacja i ekosystem Insta360. 

Insta360 GO 3

Dzięki trybowi FreeFrame można zmienić proporcje nagranego materiału filmowego np. przygotować rolkę na Instagram (proporcje 9:16), czy film na YouTube o proporcjach 16:9.

Insta360 GO 3

Dostępnych jest również wiele kreatywnych trybów do tworzenia inspirujących treści:

 • TimeShift do montażu poklatkowego,
 • napędzany sztuczną inteligencją PureShot HDR do zdjęć z rozszerzonym zakresem dynamicznym,
 • czy zwolnione tempo do 120 klatek na sekundę.

Insta360 GO 3 – akcesoria

Kamera Insta360 GO 3 jest dostarczana z:

 • okrągłą zawieszką magnetyczną (Magnet Pendant) – do noszenia na szyi i umieszczania pod ubraniem. Dzięki temu rozwiązaniu można filmować z perspektywy pierwszej osoby POV kamerą umieszczoną na klatce piersiowej, 
 • Easy Clip – akcesorium, które można przymocować do daszka od czapki, 
 • Pivot Stand, czyli samoprzylepny uchwyt, który umożliwia łatwe fotografowanie pod trudnymi kątami. Uchwyt jest wyposażony w gwint 1/4″ i może być zamocowany na kijku do selfie lub statywie.
Insta360 GO 3

Specyfikację kamery Insta360 GO 3 można sprawdzić na stronie internetowej importera.

Cena i dostępność

Kamerę Insta360 GO 3 można kupić z wbudowaną pamięcią 32 GB, 64 GB lub 128 GB.

Wersja z pamięcią:

 • 32 GB kosztuje 2 099 zł,
 • 64 GB – 2 199 zł,
 • a 128 GB – 2 349 zł.