Amazfit wprowadził na rynek Amazfit PowerBuds Pro, nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki stereo (TWS) z zaawansowanymi funkcjami monitorowania stanu zdrowia i aktywną redukcją szumów. Sprawdź, co warto o nich wiedzieć!

Amazfit to założona we wrześniu 2015 r. chińska marka produkująca urządzenia smart wear, czyli m.in. smartbandy, smartwatche czy słuchawki, ale także bieżnie, odzież sportową, obuwie sportowe czy inteligentne wagi, mierzące m.in. skład ciała. Najnowszym produktem Amazfit są bezprzewodowe słuchawki Amazfit PowerBuds Pro. Co warto o nich wiedzieć? Sprawdziłem to!

Amazfit PowerBuds Pro – monitorują tętno w czasie ćwiczeń

Amazfit PowerBuds Pro wyposażone są w douszny czujnik tętna PPG, który monitoruje tętno podczas ćwiczeń. Aktualne tętno możesz sprawdzić dotykając słuchawki. Jeżeli tętno podczas ćwiczeń będzie za wysokie, w słuchawkach odtworzony zostanie alert.

Amazfit PowerBuds Pro

Amazfit PowerBuds Pro – wykrywają kąt pochylenia kręgosłupa szyjnego

Dzięki wbudowanemu akcelerometrowi słuchawki mogą wykryć kąt pochylenia kręgosłupa szyjnego. Jeśli zbyt długo przebywasz w stałej pozycji, słuchawki będą odtwarzać rytm przypominający Ci o poruszaniu głową i szyją, co pomaga poprawić postawę, złagodzić bóle szyi i głowy oraz zapobiec problemom z kręgosłupem szyjnym.

Amazfit PowerBuds Pro – inteligentnie chronią słuch

Słuchawki w czasie rzeczywistym monitorują poziom głośności słuchanej przez Ciebie muzyki. Jeżeli słuchasz za głośno to aplikacja Zepp będzie przedstawiała Ci sugestie dotyczące zredukowania głośności i zalecanego czasu słuchania.

Amazfit PowerBuds Pro – inteligentnie rozpoznają bieganie

Żeby zapewnić płynność treningu, słuchawki rozpoznają również, kiedy zaczynasz bieganie i automatycznie zaczynają śledzić odpowiednie dane sportowe.

Amazfit PowerBuds Pro

Aktywna redukcja szumów do 40 dB

Dzięki cyfrowej adaptacyjnej redukcji hałasu i pasywnej technologii izolacji akustycznej słuchawki zapewniają aktywną redukcję szumów do 40dB. Możesz przełączać się między różnymi trybami aktywnej redukcji szumów. I tak:

  • W trybie wewnętrznym wyciszone są takie dźwięki jak stukanie w klawiaturę komputera, szum klimatyzacji czy dźwięki rozmów w tle. Dzięki temu możesz skoncentrować się na wykonywanej pracy.
  • Tryb podróży redukuje dźwięki silnika  w transporcie publicznym i samolotach. Nadal możesz jednak słyszeć zapowiedzi dotyczące np. zbliżających się stacji czy przystanków.
  • Dzięki trybowi treningu możesz słyszeć dźwięki ruchu ulicznego, dzięki czemu możesz bezpiecznie ćwiczyć na świeżym powietrzu. Tryb ten odcina hałasy otoczenia, takie jak np. wiatr.
  • Tryb adaptacyjny automatycznie dostosowuje redukcję szumów do otoczenia.

Aktywna redukcja szumów wykorzystuje 3 mikrofony znajdujące się w każdej słuchawce.

Doskonały dźwięk do 30 godzin

Akumulatory wbudowane w słuchawki pozwalają na słuchanie muzyki przez 9 godzin. Działanie słuchawek można przedłużyć nawet do 30 godzin dzięki etui ładującemu.

Słuchawki dostępne są w przedsprzedaży w USA w cenie od 149,99 USD i w wybranych krajach europejskich (we Francji, Hiszpanii, Włoszech i w Niemczech) w cenie od 129,90 €.