Do rodziny ultramobilnych laptopów LG Gram dołączył właśnie model 2w1 14 z dotykowym ekranem wspierającym obsługę rysika. Dzięki opcji obrotu ekranu o 360 stopni nowy model może także pełnić funkcję tabletu. Kupując LG Gram 2w1 14 w okresie promocji dostaniesz w prezencie przenośny projektor LED LG Full HD z wbudowanym akumulatorem.

LG gram 2w1 14 ma wszystkie zalety klasycznego ultrabooka:

 • bardzo niską wagę (zaledwie 1 250 gramów),
 • wydajny akumulator
 • czy najnowszy procesor.
LG gram 2w1 14

Nowy model z rodziny LG gram wyposażony został w 14-calowy dotykowy ekran IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli i proporcjach wyświetlacza 16:10 (dzięki temu użytkownik ma aż o 11% więcej miejsca na oglądane treści).

Idealny dla profesjonalistów

Ekran dotykowy, w który wyposażony został ultrabook wspiera obsługę rysika Wacom AES 2.0. Ten rysik wykrywa 4 096 poziomów nacisku. Umożliwia to precyzyjne rysowanie oraz pisanie w naturalny sposób i jest niezwykle ważnym atutem w pracy profesjonalistów, którzy zajmują się grafiką, edycją fotografii lub montażem wideo. Dodatkową zaletą LG gram 2w1 jest profesjonalny ekran IPS z 99-procentowym pokryciem palety DCI-P3. W ten sposób urządzenie dokładnie odwzorowuje kolory i wiernie przedstawia wizję twórcy.

Ekran został pokryty szkłem Gorilla 6. Wraz z zawiasami 360° sprawia to, że korzystanie z ultrabooka w trybie tabletu będzie wygodne, a ryzyko przypadkowego porysowania wyświetlacza jest zminimalizowane. Dla ułatwienia pracy LG zainstalowało aplikację Nebo, która pozwala tworzyć notatki tekstowe i rysunkowe za pomocą rysika oraz konwertować pismo odręczne na tekst. Wszystko to odbywa się z zachowaniem układu, kolorów i stylów. Aplikacja obsługuje ponadto edycję wykresów i równań matematycznych.

LG Gram 2w1 14

LG Gram 2w1 14 – z wydajnym procesorem Intel Core 11. generacji

Ultrabook LG gram 2w1 14 z certyfikatem platformy Intel Evo będzie spełniał oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Wyposażony został w:

 • procesor Intel Core i5 11. generacji,
 • kartę graficzną Iris Xe
 • oraz 16 GB szybkiej pamięci LPDDR4x.

LG Gram 2w1 14 – jeszcze większa funkcjonalność

Wokół ekranu zastosowana została bardzo smukła ramka. Pomaga ona skupić uwagę w trakcie pracy i nadaje urządzeniu jeszcze bardziej wyszukany design. Dodatkowo, aby ułatwić wpisywanie tekstów, powiększona została klawiatura, a skok klawiszy został zwiększony.

LG Gram 2w1 14

LG Gram 2w1 14 – nilitarna wytrzymałość

Wizytówką wszystkich komputerów LG gram jest ich wyjątkowa wytrzymałość. Także nowy model został dokładnie przetestowany:

 • w warunkach niskiego ciśnienia,
 • ekstremalnych temperatur,
 • dużego zapylenia,
 • wibracji
 • i słonej mgły.

Przypieczętowaniem pomyślnie zakończonych prób było uzyskanie przez producenta certyfikatu wytrzymałości i niezawodności MIL-STD810G.

LG Gram 2w1 14 – inteligentne funkcje

Mocne podzespoły, wydajny akumulator i solidna konstrukcja to nie jedyne zalety tego ultrabooka. Urządzenie oferuje także rozwiązania, które podnoszą efektywność codziennej pracy:

 • dostęp do ultrabooka można odblokować dzięki czytnikowi linii papilarnych (skaner jest zintegrowany z włącznikiem),
 • Port USB-C służy zarówno do ładowania urządzenia, jak też innych sprzętów. Samo złącze spełnia standardy portu Thunderbolt 4 – pozwala na jednoczesne zasilanie i podłączenie dodatkowego monitora 4K.

Parametry techniczne i cena

Referencyjna cena ultrabooka wynosi 6 599 zł. Parametry techniczne komputera znajdziesz w poniższej tabeli.

Przekątna ekranu14 cali
Ekran LCDWUXGA (1920 x 1200), dotykowy, IPS, Corning Gorilla Glass 6
Proporcje ekranu16:10
Waga1 250 g
Wymiary314 mm x 220 mm x 17 mm
Akumulator72 Wh
ProcesorIntel Core i5 11. generacji
Karta graficznaIntel Iris Xe Graphics
Pamięć16 GB (LPDDR4x)
DyskDysk NVMe 512 GB oraz dostępny wolny slot na dodatkowy dysk
KolorCzarny
KlawiaturaPodświetlana
DźwiękStereo 2x2W
Porty wejścia/wyjściaUSB 4 Gen 3×2 (x2, USB PD, Thunderbolt 4),
USB 3.2 Gen 2×1,
microSD/UFS,
wyjście słuchawkowe
Dodatkowe funkcjeCzytnik linii papilarnych,
Rysik (Wacom AES 2.0),
wytrzymałość przetestowana zgodnie z normą  MIL-STD-810G,
DTS X Ultra,
Wi-Fi 6