Huawei wprowadza do sprzedaży swój pierwszy monitor – Huawei Display 23.8”. To kompaktowe urządzenie jest wyposażone w 23,8-calową matrycę Full HD o proporcjach 16:9 i jest otoczone ultracienkimi ramkami o szerokości zaledwie 5,7 mm. Dowiedz się więcej o tym monitorze!

Huawei dotychczas dał się poznać jako producent m.in. smartfonów, tabletów, smartwatchy czy laptopów. Teraz rodzina powiększyła się o pierwszy monitor – Huawei Display o przekątnej 23,8 cala. Sprawdziłem, czego warto dowiedzieć się o tym urządzeniu.

Huawei Display 23.8″ – matryca

Monitor jest wyposażony w matrycę w rozdzielczości Full HD (1 920×1 080) z wysokim współczynnikiem kontrastu (1 000:1) i odwzorowaniem przestrzeni barw NTSC na poziomie 72%. Oznacza to, że ekran zapewnia wysokie wrażenia wizualne. Są one dodatkowo spotęgowane ultracienkimi ramkami (zaledwie 5,7 mm) okalającymi ekran.

Dzięki stosowanej do tej pory w laptopach i smartfonach Huawei technologii FullView, ekran monitora zajmuje aż 90% przedniego panelu urządzenia. Monitor zapewnia też szeroki kąt widzenia o zasięgu 178 stopni.

Huawei Display 23.8"

W monitorze zastosowano, potwierdzone certyfikatami przyznanymi przez TÜV Rheinland, technologie redukujące emisję niebieskiego światła oraz efekt migotania ekranu. Monitor Huawei zapewnia więc wysoki komfort oglądania, a jednocześnie pozwala zminimalizować zmęczenie oczu podczas dłuższego korzystania z urządzenia.

Huawei Display 23.8″ – design

Monitor wyróżnia się ergonomicznym designem i kompaktową konstrukcją. Uchwyt urządzenia harmonijnie łączy się ze stabilną podstawą, która umożliwia regulowanie kąta nachylenia wyświetlacza.

Huawei Display 23.8"

Monitor obsługuje także standard montażu VESA. Oznacza to, że można go zamontować na ścianie w miejscu dogodnym dla użytkownika. Monitor jest wyposażony w dwa porty:

  • HDMI
  • oraz VGA.
Huawei Display 23.8"

Cena i dostępność

Huawei Display 23.8” jest już dostępny w sprzedaży m.in. w sklepie internetowym huawei.pl w cenie 699 zł. Monitor można też kupić w ramach oferty przedsprzedażowej najnowszego laptopa Huawei MateBook D 16.