Huawei Sound X to inteligentny głośnik opracowany we współpracy z firmą Devialet, jednym z najbardziej cenionych na świecie producentów sprzętu audio. Dowiedz się o nim więcej.

Huawei Sound X to pierwszy głośnik klasy premium chińskiego producenta, który łączy doskonałe wrażenia dźwiękowe z pięknym designem.

Wyposażony w NFC, SAM i Huawei Share

Głośnik możesz połączyć bezprzewodowo z telefonem przy pomocy NFC.

Smartfon można połączyć z głośnikiem za pomocą funkcji Huawei Share, która umożliwia bezprzewodowe łączenie NFC jedynie przez przyłożenie telefonu do urządzenia.

Smartfon z głośnikiem można połączyć także przez Bluetooth.

Huawei Sound X

Technologia przetwarzania sygnału SAM (Speaker Active Matching), w którą wyposażony jest głośnik dostosowuje sygnał wyjściowy do specyficznych cech głośnika i zminimalizować zniekształcenia dźwięku. Basy uderzają z częstotliwością 40 Hz, a amplituda międzyszczytowa osiąga wartość aż do 20 mm.

Z doskonałą jakością dźwięku

Huawei Sound X wyposażony jest w dwa 3,5-calowe subwoofery. Głośniki te dają doskonałe wrażenia dźwiękowe i basowe.

Dzięki konstrukcji Push-Push, symetryczna struktura pozwala każdemu z subwooferów niwelować wibracje wytwarzane przez ten drugi. Podczas wydobywania się z głośnika bardzo niskich tonów, obudowa głośnika nie wibruje, dzięki czemu dźwięk jest czysty i bez zniekształceń.

Huawei Sound X - budowa

Huawei Sound X został wyróżniony prestiżowym certyfikatem Hi-Res, który przyznawany jest najlepszym urządzeniom do odtwarzania muzyki.

Design i łatwość obsługi

Konstrukcja głośnika zapewnia dźwięk przestrzenny 360 stopni. Huawei Sound X wyposażony jest w 6 głośników wysokotonowych o pełnej częstotliwości, która są równomiernie rozmieszczone wokół obudowy.

Głośnikiem można sterować przy pomocy gestów:

  • przykrycie górnej części głośnika wstrzymuje i wznawia odtwarzanie muzyki,
  • zbliżenie ręki do głośnika na około 5 cm wybudza go.

Dostępność

Głośnik z 6-miesięcznym bezpłatnym dostępem do TIDAL HiFi można kupić w przedsprzedaży do 16 sierpnia w rekomendowanej cenie 1399 zł w:

  • oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl,
  • sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie
  • oraz w sklepach Empik, Komputronik, Media Expert, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom.

Sprzedaż regularna rozpocznie się 17 sierpnia. W sklepach Media Markt specjalna oferta na głośnik będzie dostępna od 5 sierpnia.