Canon Zoemini S2 to najnowszy aparat do fotografii natychmiastowej japońskiego producenta. Canon Zoemini S2 to konstrukcja typu “2 w 1”, która umożliwia dodawanie ramek i filt­rów, wybieranie trybów fotografowania i zapisywanie ulubionych zdjęć w celu późniejszego wydruku. To propozycja dla osób, które chcą robić, edytować i drukować zdjęcia w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Dowiedz się o nim więcej!

Dla wielu osób hasło “fotografia natychmiastowa” kojarzy się z Polaroidem lub aparatami z serii instax. Aparaty do fotografii natychmiastowej produkuje też Canon. I właśnie to linia Zoemini tego producenta wzbogaciła się o nowy model: Canon Zoemini S2, będący rozwinięciem modelu Zoemini S. Sprawdziłem, co warto wiedzieć o tym niewielkim, lekkim i poręcznym aparacie.

Canon Zoemini S2

Canon Zoemini S2fotografuj, drukuj i naklejaj

Canon Zoemini S2 umożliwia nie tylko zrobienie zdjęcia i jego błyskawiczne wydrukowanie. Kreatywne możliwości tego aparatu rosną dzięki jego funkcjonalności „2 w 1”. Pozwala ona użytkow­nikom w dowolnym miejscu i czasie:

 • fotografować,
 • personalizować
 • i drukować zdjęcia

To jednak nie wszystko. Wbudowane w aparat lusterko i pierścień świetlny wokół obiektywu pomogą zrobić stylowe selfie. Nowe przyciski „Efekty” i „Ramki” dodadzą filtry w stylu vintage i obramowania.

Canon Zoemini S2

Między dostępnymi trybami fotografowania: portretowym, plenerowym lub selfie możesz przełączać się przy pomocy górnego suwaka.

Gotowe zdjęcie możesz wydrukować w różnych formatach na maksymalnie 10 arkuszach samoprzylepnego papieru fotograficznego Zink i użyć do personalizacji laptopa, ściany sypialni czy notatnika.

Aplikacja Canon Mini Print – zwiększ swoją kreatywność!

Canon Zoemini S2 łączy się przez Bluetooth z aplikacją Canon Mini Print, która pozwala na tworzenie ciekawych kreacji – od kolaży i okrągłych wydruków po dodawanie tekstu i drukowanie gotowych lub spersonalizo­wa­nych naklejek.

Canon Zoemini S2

Przy pomocy urządzenia mobilnego można przechwytywać, edytować w aplikacji i drukować na z wykorzystaniem aparatu odręczne podpisy i rysunki. Dzięki podglądowi na żywo w aplikacji Canon Mini Print możesz przed wydrukiem dopracować pozy i upewnić, że wszyscy znaleźli się w kadrze.

Canon Zoemini S2 – zabierz go wszędzie

Dzięki kompaktowej konstrukcji i wadze, która wynosi zaledwie 188 g, Zoemini S2 jest idealnym aparatem kieszonkowym i towarzyszem wakacyjnych przygód.

Nawet jeśli przed wyjazdem zapom­ni­sz uzupełnić papier, nadal możesz robić zdjęcia i zapisywać je na karcie microSD. Informacja o czasie wykonania zdjęcia zostanie dodana auto­ma­tycznie po zsynchronizowaniu aparatu ze smartfonem.

Nowy model, w stosunku do swojego poprzenika, ma też wydłużoną kolejkę drukowania. Skraca to przerwy między kolejnymi zdjęcia­mi oraz pozwala na rzadsze uzupełnianie papieru. Bateria wystarcza na nawet 25 odbitek.

Canon Zoemini S2 – najważniejsze cechy i dane techniczne

Najważniejsze cechy:

 • filtry kolorystyczne Vivid (żywe kolory) i Vintage (staroświecki), a także czarno biały,
 • automatyczna regulacja balansu bieli i ekspozycji,
 • druk bez ramek i z białą ramką,
 • poza prostokątnymi, także okrągłe wydruki na papierze Zink ZP-Circle,
 • zgodność z Bluetooth 5.0.

Dane techniczne:

 • zasilanie – akumulator litowo-polimerowy o pojemności 700 mAh,
 • wymiary obudowy (szer. x wys. x głęb.) – 121 x 80,3 x 22,4 mm,
 • waga: 188 g

Aparat dostępny jest w trzech opcjach kolorystycznych:

 • ciemno­turkusowej (Dark Teal),
 • perłowej (Pearl White)
 • i w kolorze różowego złota (Rose Gold).

Aparat będzie dostępny w Polsce od połowy października w cenie 809,99 zł.

Więcej informacji o Canonie Zoemini S2 znajdziesz na stronie importera.